Kwiatki 2014/2015


Poznajemy figury geometryczne!Zajęcia plastyczne :)Urodzinki Olka i Sonii :-)Robimy gofry :)Oglądamy bajki i miło spędzamy czas :)Wyrosną z nas tancerze i to perfekcyjni!Zabawy na placu zabaw, w sali, z masą solną, warsztaty artystyczne i do tego kuchcikowo! Tak fajnie mija nam czas w przedszkolu :)Szalony tydzień naszych Kwiatków - spacery, kolorowanki, bajki, jedzonko... no i spanie!Kwiatki i Motylki razem na spacerze :-)


Zajęcia artystyczne Kwiatuszków
Kwaśne, słodkie, słone, ostre? Teraz już wiemy :-)Mamo, tato będę malarzem! Mam taką fajną czapeczkę :) No i do tego pięknie maluję!


Pani Kamili i pani Agacie jak widać nie brakuje pomysłów na zajęcia dla naszych maluszków. Każdy dzień to dla nich mnóstwo wrażeń i szczęścia. Tym razem nasze pociechy zrobiły... malarskie czapeczki! :) Oby niednak nie brały się za malowanie ścian w domach :-) Przynajmniej na razie... :)

Tęczowy tydzień :-)


Zrobiliśmy nawet tęczowe ślimaki! A na grupowej tablicy w przedszkolu wisi tęcza zrobiona z odcisków naszych rączek - to była niesmaowita zabawa! :-)

Kolorowanki i śpiewanie na religii - każdy to lubi! :)


Zdobiliśmy ciasteczka ;-)


Sto lat, sto lat, niech żyją żyją nam!


Urodzinki Olafka i Kacperka :-)

Pieczemy babkę wielkanocną!Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna!Artysta? Mamo! To dla dzieci! Teraz będę muzykiem, albo... instruktorem karate! ;-)Ach, te wiosenne spacery...!Mamo, tato - chcę być artystą!