Mieszkania na sprzedaż - każdy znajdzie coś dla siebie!


Wybierz mieszkanie dla siebie 
i mieszkaj "na swoim"! 


Napisz na:
mieszkaniaaniolowo@aniolowoczersk.pl

Ceny od 105 000 zł za nowe mieszkanie 2-pokojowe!


Marzysz o komfortowym mieszkaniu położonym na spokojnym osiedlu i w przystępnej cenie?

Ta oferta powinna spełnić twoje oczekiwania. 

Innowacyjna architektura naszych mieszkań doskonale wpisuje się w zielone otoczenie, kreując harmonijną całość – stworzoną do życia w komforcie.

Nasz kompleks mieszkań stanowi kameralny projekt z przedszkolem, restauracją oraz placem zabaw. Lekkość bryły a także okna z których widzimy zieleń to nawiązanie do stylu bliskiego człowiekowi i naturze. Wnętrza mieszkań są przestronne i jasne – idealne dla wszystkich, którzy lubią się otaczać pięknymi przedmiotami i sztuką.

Nowoczesna architektura

Starannie zaplanowana i wykonana z dbałością o każdy detal architektura jest funkcjonalna i elegancka Mieszkańcy będą mieć widok na bujną zieleń okazałych drzew. Cały kompleks jest ogrodzony, z obszernym parkingiem zaś w niedalekiej przyszłości znajdować się będą również garaże.

Lokalizacja

Nasz kompleks mieszkań to inwestycja usytuowana w spokojnej, malowniczej, części Czerska (woj. pomorskie). Bardzo blisko jest również centrum miasta. W kompleksie znajduje się niepubliczne przedszkole a w przyszłości restauracja.

Bliskość parków

Lokalizacja kojarzona jest przede wszystkim z obszarami przyrody. Relaks i spacery w Parku Borowiacki to tylko niektóre z propozycji na spędzanie czasu po pracy. Zaś ścieżki rowerowe oraz pobliskie obiekty sportowe pozwolą na aktywny wypoczynek. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.


PROMOCJA!

Za nasze mieszkania, które są wykończone „pod klucz”, przyszli lokatorzy nie będą ponosić dodatkowych kosztów, czyli zapłacą jak za mieszkania w stanie developerskim.

Kontakt telefoniczny: 888 334 179 lub 880 399 644
Adres mailowy: mieszkaniaaniolowo@aniolowoczersk.pl