Tel: +48 888 334 179

E-mail: pas@aniolowoczersk.pl


NASZE CECHY

Nasze Przedszkole to idealne miejsce do wszechstronnego rozwoju dziecka.

Doświadczeni nauczyciele 

Nasza Kadra to zespół młodych i pełnych energii ludzi, którzy dzięki swojej pasji rozbudzają          w dzieciach  w poznawaniu świata. "Nauczyciel, który kocha uczyć, nauczy dzieci kochać naukę"

Biblioteka książek

W każdej sali są biblioteczki z mnóstwem ciekawych książek. Dzieci mają dostęp do świata bajek przez cały okres edukacji. Prowadzimy Bajkoterapię, dzięki której poruszamy ważne tematy w prosty sposób.

Zajęcia muzyczne

Wiemy, jak ważna jest integracja sensoryczna w rozwoju dziecka. Dlatego zmysł słuchu pobudzamy na zajęciach muzycznych. Śpiewamy, tańczymy. Tworzymy muzykę za pomocą instrumentów.

Let's start English

W żłobku i w przedszkolu prowadzone są zajęcia z języka angielskiego - w zakresie podstawy programowej, jak i poza nią. Dzięki temu Twoje dziecko jest oswojone z językiem od najmłodszych lat!

Kuchcikowo

W ramach zajęć dodatkowych prowadzimy Kuchcikowo, gdzie oprócz zabawy z przyrządzaniem potraw, na dzieci czeka masa wiedzy o zdrowym odżywianiu i kulturze jedzenia. Poznajemy tradycje kulinarne z całego świata!

Zajęcia dla dzieci i rodziców

Stawiamy na Rodzinę! Wiemy, jak ważna jest więź Rodzic-Dziecko, dlatego przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe nakierowane na budowanie wzajemny relacji pomiędzy Rodzicem a Dzieckiem.

Gama zajęć dodatkowych

Aby zapewnić wszechstronny rozwój dziecka, przygotowaliśmy gamę zajęć dodatkowych o różnej tematyce. Każdy Maluch znajdzie coś dla siebie. Od sportu przez teatr po eksperymenty :)

Stawiamy na sport!

W ramach realizacji zajęć dodatkowych, staramy się spędzać jak najwięcej czasu na sali gimnastycznej i na dworze, aby rozbudzić w dzieciach miłość do sportu i ciekawość do  poznawania świata.

AKTUALNE INFORMACJE

Aktualne informacje o naszych przedszkolnych przygodach :)

Wkrótce więcej informacji :)

.

Wkrótce więcej informacji :)

.

Wkrótce więcej informacji :)

.

Poznajmy się! Umów się na spotkanie lub zadaj pytanie

Przedszkole i Żłobek

Anioła Stróża

W naszym Przedszkolu na Twoje dziecko czeka moc zabawy! Przyjdź i przekonaj się, że nasza Placówka to idealne miejsce na rozwój Twojego dziecka. Poznajmy się :)

Adres

Aleja 1000-lecia 15a

89-650 Czersk

Godziny Pracy

Od Poniedziałku do Piątku

Od 6:30 Do 17:00

Kontakt

Telefon:

kontakt w godzinach 9:00 - 15:00

+48 888 334 179

E-mail:

pas@aniolowoczersk.pl

sekretariataniolowo@gmail.com

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021.