Tel: +48 888 334 179

E-mail: pas@aniolowoczersk.pl

Wierzymy, że drogą do dobrej współpracy, jest wzajemne poznanie się. Już teraz wychodzimy temu na przeciw i chcemy przedstawić Ci jacy jesteśmy i co nas wyróżnia. Chętnie dowiemy się jakie jest Twoje dziecko i będziemy towarzyszyć mu w jego pierwszej edukacyjnej drodze.

O NAS

Przedszkole powstało w 2015 roku. Chociaż tak na prawdę w głowie zrodziło się jeszcze w 1997 roku! :) To najlepszy dowód na to, że marzenia się spełniają.

Naszym marzeniem było stworzenie dziecięcej oazy zabawy i beztroski. Chcieliśmy dać dzieciom miłość i uwagę, której potrzebują, a której z różnych względów czasem brakuje. Dzięki temu, że to, co robimy, robimy z pasji i miłości, wiemy,

że robimy to dobrze. 

Dziecięca energia napędza nas każdego dnia.


W Dzieciach istnieje radość i wyobraźnia, która u dorosłych gdzieś się wypaliła. Nauczyciel to osoba, która dziecięcą energię nosi w sobie cały czas i dzięki temu w pełni rozumie potrzeby dziecka. Nauczyciel to osoba pełna miłości do Dziecka i wrażliwa na jego sygnały. Nauczyciel to Doradca, Mentor, ale przede wszystkim Przyjaciel Dziecka. Nauczyciel to Anioł Stróż Dziecka. Towarzysz dziecięcego życia. Tym Nauczycielem są nie tylko Opiekunowie w szkole, przedszkolu czy żłobku, ale przede wszystkim Rodzice. Najważniejszym Aniołem Stróżem Dziecka jest Rodzic. Dlatego chcemy pielęgnować tę energię i radość z życia wśród Rodziców, aby moc Anioła była w nich codziennie i pozwalała przetrwać każdy, nawet najtrudniejszy okres przygody, jaką jest wychowanie swojego Dziecka. Chcemy być Aniołem-Pomocnikiem w drodze wychowania Dziecka, ale też Aniołem Stróża Rodzica i brać udział także w jego rodzicielskiej drodze. Anielski team, pełen mocy i pozytywnej energii jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda. A tymi cudami będzie rozbudzenie w dziecku twórczości, zrozumienia siebie i świata.


DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Jesteśmy nowoczesną Placówką. Nasze sale to przestrzenne i dobrze oświetlone pomieszczenia. Posiadamy własną salę korekcyjną, umożliwiającą tworzenie różnych zajęć dodatkowych, szkoleń czy uroczystości. 


Stawiamy na jakość. Chcemy, aby Twoje Dziecko czuło się u nas bezpiecznie i dobrze. Chcemy dać mu impuls do odkrywania siebie i swoich możliwości, a także do odkrywania niesamowitości świata w codziennych czynnościach. 


Wierzymy, że głęboka relacja z Dzieckiem pozwoli nam na poznanie jego potrzeb i oczekiwań, a co za tym idzie, będziemy mogli podjąć odpowiednie kroki, aby stymulować jego rozwój na różne sposoby, odpowiednio do niego dopasowane.

"Dzieci nie pamiętają, czego próbujesz ich nauczyć. Pamiętają, kim jesteś"

Właśnie tak - Dzieci pamiętają emocje, uczucia. To, co chcemy im przekazać musimy więc przepracować najpierw w sobie. Dopiero później przetłumaczyć to na język dziecka. A jego język jest prosty, bo oparty za zrozumieniu, wzajemnym szacunku i zaufaniu. Dlatego właśnie poświęcamy naszym Maluchom wiele czasu, staramy się poznać każdego jak najlepiej, aby język nauki w naszym Przedszkolu był elastyczny i dobrze dopasowany do potrzeb każdego, uczęszczającego do nas Dziecka.

  • Prowadzimy zajęcia oparte na terapii sensorycznej, terapii ręki, motoryki małej i wielu metodach wychowawczych m.in. Metoda Montessorri, Dennisona, Sherbone czy Majchrzak

  • Prowadzimy zajęcia dla dzieci i rodziców, aby umożliwić im wspólną drogę przez dzieciństwo w kreatywny i twórczy sposób

  • Jesteśmy otwarci na rozmowy i pomoc Rodzicom, jeśli tego potrzebują. Oferujemy wsparcie naszej kadry i specjalistów

  • Cały czas podnosimy swoje kompetencje w zakresie nauczania dzieci poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko otrzyma pomoc, jeśli będzie jej potrzebować

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszą kadrę. Jesteśmy z niej bardzo dumni i doceniamy pracę, którą wykonują. To bardzo ambitni Nauczyciele, którzy dobro dziecka stawiają ponad wszystko.Dyrektor Przedszkola
Lidia Peplinska


Pani Dyrektor czuwa nad naszą Placówką od rana do późnego popołudnia. To dzięki niej w naszym Przedszkolu mamy tak wiele wspaniałych zajęć i zabawek. :) Lidia uwielbia malować, a jej prace przepełnione są natchnieniem. Na co dzień z przyjemności oddaje się także kulinarnej pasji. Lubi czytać książki psychologiczne.

Mentor pedagogiczny
Bogumiła Jażdżewska


Pani Bogusia pilnuje, aby nasza edukacja przebiegała najbardziej zrozumiałą dla Dzieci drogą. Pomaga naszym Nauczycielom w drodze wychowania przedszkolnego i czuwa nad realizacją podstawy programowej. Interesuje się kulinariami, muzyką i sportem. Uwielbia jeździć na łyżwach :)

Wychowawca grupy Aniołków
Julia Lamczyk


Julia jest wychowawcą grupy żłobkowej "Aniołki". Jest osobą pełną energii i nowych pomysłów. Lubi pływać, tańczyć, podróżować i poznawać nowe miejsca, a do tego interesuje się kulinariami :)
Wychowawca grupy Biedronek
Katarzyna Szynszecka


Kasia jest wychowawcą grupy Biedronki. W pracy z dziećmi stosuje zasadę nauki poprzez zabawę w przyjaznej atmosferze. Dzieci uwielbiają ją za masę uśmiechu i wyrozumiałości! Lubi jazdę na rolkach, podróżowanie, 

gotowanie i malowanie.

Pomoc wychowawcy grupy Aniołków
Jessica Kosiedowska


Jessica razem z Julią sprawują opiekę nad Maluszkami ze Żłobka. Dzięki niej nasze Maluchy mogą liczyć na świetną zabawę. Jessica jest niezwykle wyrozumiałą i ciepłą duszyczką, która dba o emocje naszych Maluszków. Możecie być pewni,

że Jessi przekaże Waszym Dzieciom masę wsparcia podczas adaptacji w placówce :)Pomoc wychowawcy grupy Biedronek
Beata Pęska


"Pani Beatka" - tak mówią o niej nasze Przedszkolaki. Dzieci uwielbiają ją za wspólne rozmowy na tematy wszelakie, wspólne tańce i śpiewy. Beata jest fanką dobrego filmu, lubi biegać, a w wolnym czasie tworzy obrazy, które śmiało można nazwać arcydziełami. :)


Wychowawca grupy Pszczółek
Klaudia Gwizdała

Klaudia, jako wychowawca naszych małych

Pszczółek sprawdza się wyśmienicie!

Codziennie przygotowuje dla nich ciekawe zadania,

pełne kreatywnych pomysłów.

Należy do osób spokojnych i lubiących przyrodę.

Asystentka wychowawcy grupy Pszczółek
 Renata Wilkowska

Renia to niezwykle ciepła i uprzejma osoba. Dzieci uwielbiają ją za liczne przytulaski i wspólne tematy do rozmów. Gdy jest wśród dzieci, tworzy dla nich atmosferę pełną miłości i zrozumienia. Renia uwielbia morsować i ma pokaźny zbiór książek Beaty Pawlikowskiej.Wychowawca grupy Sówek i Kierownik 
ds. pedagogicznych - Klaudia Goszik


Klaudia jest wychowawcą grupy Sówki, terapeutą ręki oraz nauczycielem języka angielskiego. Oprócz tego czuwa nad pedagogicznymi aspektami pracy całej placówki jako kierownik ds. nadzoru pedagogicznego oraz pedagog specjalny. Pomaga innym nauczycielom w ich codziennym planowaniu zajęć.

Jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Uwielbia wykonywać różne elementy z filcu. Interesuje się pedagogiką i językami obcymi.


Asystentka Wychowawcy Sówek i logopeda
Agata Dampc


Agata jest asystentką wychowawcy grupy "Sówki", ale codziennie dba też o logopedyczne aspekty wychowania naszych Przedszkolaków. Każdego dnia od 14:00 do 16:00 przeprowadza z Dziećmi zajęcia nakierowane na rozwój mowy i kompetencji kluczowych. Interesuje się siatkówką i fotografią. Uwielbia zdobywać wiedzę na temat rozwoju Dzieci.

Szef kuchni

Justyna Klodzinska


Jeśli zastanawiacie się kto gotuje nam pyszne posiłki - tak smaczne i zdrowe, to już znacie odpowiedź! To właśnie Justyna odpowiada za dawkę codziennych pyszności w naszej Placówce. Justyna prywatnie, oprócz świata kulinarnego, uwielbia florystykę i zajmuje się produkcją koszy ozdobnych. Kreatywność to zdecydowanie jej spora zaleta, dlatego nasze menu nigdy nie jest monotonne :)

Zastępca Dyrektora
Patrycja Plichta


Patrycja pomaga Dyrekcji w zarządzaniu placówką, a także dba o nią księgowo. Poza tym to ona odpowiada za nasze strony internetowe oraz działanie Social Mediów. Zajmuje się też organizacją wydarzeń takich jak dni otwarte, wizyty osobowości, zbiórki i wieeeele innych. :) Dzięki niej w naszej Placówce nie wieje nudą!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz :)

Przedszkole i Żłobek

Anioła Stróża

W naszym Przedszkolu na Twoje dziecko czeka moc zabawy! Przyjdź i przekonaj się, że nasza Placówka to idealne miejsce na rozwój Twojego dziecka. Poznajmy się :)

Adres

Aleja 1000-lecia 15a

89-650 Czersk

Godziny Pracy

Od Poniedziałku do Piątku

Od 6:30 Do 17:00

Kontakt

Telefon:

kontakt w godzinach 9:00 - 15:00

+48 888 334 179

E-mail:

pas@aniolowoczersk.pl

sekretariataniolowo@gmail.com