Tel: +48 888 334 179

E-mail: pas@aniolowoczersk.pl


Cześć!

Super, że tu zaglądasz! Poznaj nasze Przedszkole :) W Niepublicznym Przedszkolu Anioła Stróża w Czersku mamy trzy sale przedszkolne, do których uczęszczają dzieci podzielone na grupy wiekowe. Wśród naszych Podopiecznych mamy:

Biedronki

3-latki

Biedronki są najmłodszą grupą w przedszkolu.  Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte i ciekawe wszystkiego co dzieje się wokół nich.  Wszystkie dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe. Do ulubionych  należą również zabawy rytmiczne oraz taneczne przy muzyce. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz wyjściem na świeże powietrze, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę oraz rozwijają swoje zainteresowania. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju. Wspólnie uczą się zasad zgodnego funkcjonowania w grupie. Dzieci wyrabiają sobie nawyki samodzielności przy posiłkach i przestrzeganiu zasad higieny . Są bardziej otwarte na relacje z innymi dziećmi 🐞   

Pszczółki

4-latki

Dzieci z grupy Pszczółek bardzo chętnie uczęszczają do przedszkola. Są pogodne, otwarte,

ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć.

Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być

samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek.

Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań.

Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się

tańczyć, śpiewać, rysować i malować. Lubimy zabawy na placu zabaw i spacery na świeżym

powietrzu.

W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają swoją wiedzę oraz rozwijają swoje

umiejętności i zainteresowania.

Dzięki naszym maluchom każdy dzień przepełniony jest dużą dawką energii, miłości oraz

nowych doświadczeń.

Sówki

5 i 6-latki

Wychowawczynią w tej grupie jest Pani Klaudia.

W pracy z dziećmi stawia na ich wszechstronny rozwój oraz atmosferę pełną ciepła i uśmiechu. W tej grupie jest również Pani Agata, która jest niezastąpioną asystentką Pani Klaudii. Obie cechuje indywidualne podejście do dzieci, niwelowanie ich trudności, a także rozwijanie zainteresowań. Dzieci tworzą zgraną grupę i chętnie spędzają ze sobą czas. Cechuje ich duża wyobraźnia, otwartość oraz pomysłowość, którą można dojrzeć każdego dnia. Sówki angażują się w zaproponowane zajęcia i poznają nowe dla nich tematy. Zadowolone są z poznawania nieznanych dotąd technik plastycznych, eksperymentów czy zajęć podczas których mogą wykazać się ogromną wiedzą. Są podczas nich aktywne i chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniami. Podejmują ważne wyzwanie jakim jest poznawanie liter oraz cyfr, dzięki czemu przygotowują się do nauki pisania oraz czytania. Dzieci stawiają na współpracę oraz wzajemną pomoc. Do Przedszkola przychodzą z uśmiechem i są gotowe do odkrywania tajemnic otaczającego świata. Każdego dnia dzielą się ze swoimi Paniami ważnymi dla nich tematami, co świadczy o ich ogromnym zaufaniu.

Roczny plan pracy i wydarzeńJeśli chcesz poznać zasady funkcjonowania naszej Placówki oraz zwyczaje u nas panujące zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem i Statutem Przedszkola.Przedszkole i Żłobek

Anioła Stróża

W naszym Przedszkolu na Twoje dziecko czeka moc zabawy! Przyjdź i przekonaj się, że nasza Placówka to idealne miejsce na rozwój Twojego dziecka. Poznajmy się :)

Adres

Aleja 1000-lecia 15a

89-650 Czersk

Godziny Pracy

Od Poniedziałku do Piątku

Od 6:30 Do 17:00

Kontakt

Telefon:

kontakt w godzinach 9:00 - 15:00

+48 888 334 179

E-mail:

pas@aniolowoczersk.pl

sekretariataniolowo@gmail.com